Deelnemers congres

We verwelkomen graag de volgende mensen op 12 maart:

Joep van Aaken Area Development Twente (vliegveld Twente)
Mariska van den Aarsen Universiteit van Amsterdam
Harjen Abbing Abbing Ruimtelijk Advies
Aleida van den Akker Provincie Zuid-Holland
Wout van Alphen Gemeente Tholen
Niels van Amstel Megaborn / NLingenieurs
Jos Arts Rijkswaterstaat / Rijksuniversiteit Groningen
Evert Jan van Baardewijk PurpleBlue
Diana Bak Diana Bak Procesgeografie BV
Boyd Bartels Ecoplanet
Haitske Bas Gemeente Medemblik
Cristien Bensink gemeente Enschede, afdeling Ontwerp
Sander Blommestein Gemeente Overbetuwe
Jan den Boer Gemeente Utrecht
Ronald Boertje Hogeschool Van Hall Larenstein
Harry van den Bogaert Gemeente Gennep
Robert Boom Twynstra Gudde
Arthur Borst Gemeente Deventer
Gerhard Bos Gemeente hoorn
Jan van de Bospoort Gemeente Groningen
Gerard Brakkee zzp
Dick Bres Ministerie I&M
Rosseel van den Broek Arcadis
Pieter Buisman Pieter Buisman Advies
Lennart van der Burg Grontmij
Anjo van der Burgt Anjo Koomen
Erwin Daalhuisen Fakton B.V.
René Daemen Gemeente Vlaardingen
Ewoud Dekker Ecorys
Fonz Dekkers ASU Global Sustainability Solutions Center
Kim Dekkers Gemeente Venlo
Arno van Dijk Gemeenteraad Dalfsen, lid CDA fractie en vz. Stichting maatschappelijke opbouw Nieuwleusen
Frans Dijstelbloem Gemeente Eindhoven
Anne-Greet Dilweg Gemeente Leidschendam-Voorburg
Anouk Distelbrink Gemeente Katwijk
Nico van Dixhoorn Gemeente Rhenen / Binnenstedelijk Bouwen
Jelmer Douma Gemeente Heerhugowaard
Luc Drost Gemeente Beesel
Sytske du Crocq Twynstra Gudde
Herman Eijdems P2P Consult
Urbain van het Erve Bouwfonds Ontwikkeling
Fred van Etten Metafoor RO
Sjoerd Feenstra Urhahn Urban Design
Hannah Frederiks Kenniscentrum Sustainable Solutions RDM
Frank Frowijn FFadvies
Rob Geelen Vereniging Parkmanagement Papendorp
Niels van Geenhuizen ARCADIS
Rudi Gengler Gemeente Emmen
Esther Geuting Stec Groep
Caroline Giezeman Gemeente Rotterdam
Erik Go Studio MAB Development
Gijs Goesten Gemeente Dordrecht
Arno Goossens Gemeente Amersfoort
Rob Gordon Leeuwenhof Projectbureau
Merle Gormley Ballast Nedam Concessies
Ditmar van Grinsven Gemeente Oss
Jan Wijnand Groenendaal A Living Wall
Mariëlle de Groot AlleeWonen / Stock 5
Anko Grootveld Provincie Gelderland
Anko Grootveld Anko Grootveld Coaching
Anne Haga Gemeente De Ronde Venen
Jetze van der Ham Gemeente Rotterdam | Deelgemeente Delfshaven
Jetze van der Ham Gemeente Rotterdam / deelgemeente Delfshaven
André Hammenga Waterschap Hunze en Aa’s
Frank Hazeleger NV OMU
Menno ten Heggeler Provincie Overijssel
Wout van der Heijden Wout van der Heijden BV
Rob Heijer Grontmij
Mariska Helderman Gemeente Hoorn
Loek Hellebrekers Gemeente Maassluis
John Hendriks Brugprojecten
Erwin Hijmans purpleBlue
Xander van ‘t Hoff VVD raadslid Barendrecht
Damo Holt Watertorenberaad/ ECORYS
Niek Holtkuile Gemeente Arnhem
Diederik Martijn van Hoogenhuijze Gemeente Lansingerland
Astrid Hoogeveen Antea Group
Chanan Hornstra Vereniging Markdal
Sylvester van der Horst Triode bv
Arthur Hulstkamp DCMR Milieudienst Rijnmond
Trevor James Vannimwegen
Paul Jansen SADC
Leonie Jansen Platform31
Jack Jansen ORG-ID bv
Ries Jelier Bouwfonds Ontwikkeling
Jurriën de Jong ABC Nova
Martine de Jong Twynstra Gudde
Henrie Jonker Saxion
Peter Jonquiere planQonsult
Sjoerd Kaarsemaker Lichte Bries
Maarten Kamp MK Vastgoedontwikkeling BV
Marte Kappert Gemeente Utrecht
Hans Karssenberg Stipo
Marcel Kastein ZelfbouwInNederland.nl
Christiaan Kats Gebiedsonderneming Laarberg BV
Thomas Keijzer Philips Innovation Services
Alma Kennis aksis landschapsarchitecten | de brouwerij
Coen Kerkhoven Maasstede Vastgoed Ontwikkeling
Jaap Kersten Ministerie van I&M
Roger Kersten Akro Consult
Jan Kleine Bureau PAU BV
Peter Klompen Gemeente Alphen aan den Rijn
Lotte Klous Het Lot Vastgoedprojecten
Albert Koffeman Provincie Zuid-Holland
Gerben Kok Puur Landschap
Jan Cees Kok ministerie BZK
Arno Koldenhof Gemeente Enschede
Wytze Kuijper Platform31 & ZOOOW!
Lucien Kuijsters Gemeente Tilburg
Ben Kuipers Ben Kuipers landschapsarchitect
Renée Kwak De Brouwerij.nu en Meije250 landschapsontwerp
Nils Lamme Gemeente Haarlemmermeer
Lennert Langerak Gebiedsontwikkeling Greveling/Volkerak-Zoommeer
Peter Lems st. StadophetWater
Bert Liefveld BoerCroon
Mechtild Linssen Linssen en van Asseldonk
Michiel Lippus Natuur- Milieufederatie Utrecht (i.o.v. Kamer van Koophandel)
Frank van Lissum Provincie Limburg
Marlijn Lodewijks Gemeente Breda
Heike Löhmann LÖHMANN’S AUID
Patrick van ‘t Loo Gemeente Schiedam
Ted van de Loo Gemeente Boekel
jannes van Loon KU Leuven
Marlies van der Maarel Gemeente Arnhem
Remco Mantel Dietz Communicatie
Edwin Markus Stichting BIZ Schiebroek
Peter Martens Hogeschool Utrecht
Erik Jan van der Meer Dienst Landelijk Gebied, Ministerie van EZ
Dennis Meerburg OMALA N.V.
Margo Meijer de Alliantie
Hans Meijers Arcadis
Carleen Mesters Stroom en Onderstroom
Reinier Mijsberg Yaav/ Strijp Groen
Paul Moons ProjectManagement Bureau Amsterdam
Lars Mosman Heijmans Vastgoed / Proper-Stok
Holger Muhrmann intarcdesign architectenbureau
Tim van Muijden Gemeente Dronten
Imke Mulders Buro Kreek enzo
Patrick Nan Planmaat
Ron Nap Omgevingsdienst Veluwe en IJssel
Marijike Nas AM bv
Arjan Nienhuis Nienhuis Landschap
Maarten van den Nieuwenhof Gemeente Eindhoven
Maarten van den Nieuwenhof Gemeente Eindhoven
Paul Nijhout Stone22
F. Nobakht zelfstandige
Leo Noordam DCMR Milieudienst Rijnmond
Joost Okkema OBL
Klaas-Jan Onrust Gemeente Almere / Dobron projectmanagement
Christina Oosterhoff St. Ecologische Stadspark Zutphen
Andre Opdam River
Ivo van Ophem AT Osborne
Maarten van Otterdijk Gemeente Schiedam
Robin Pasman pamiro
Rogier Pelgrim Hogeschool van Amsterdam / Leefbaar Lelystad
Berit Piepgras Berit Piepgras, architect
Ann Pisman Universiteit Gent – Departement Ruimte Vlaanderen
Laura van der Poel Gemeente Zutphen
Jan Poolen ZEEP architecten
Ed Ravensbergen Nieuwbruut
Steve Reid JoustraReid architecten
P.J.M. (Patrick) Rentinck Gemeente Heerhugowaard
Marlene Rienstra Gemeente Amsterdam
Maria Rigter The Bund Amsterdam
Eric Rijnders OMALA NV
Roy Ristie Gemeente Amsterdam Stadsdeel Zuidoost
René Roelofsen Gemeente Heerlen
Carola Roos Hogeschool Rotterdam Instituut voor de Gebouwde Omgeving
Nico Roozen NR Vastgoed b.v. Adres
Bert Runhaar Gemeente Amsterdam
Jan Sakko Gemeente Rotterdam, Stadsontwikkeling
Fernando Salinas Camara Gemeente Zaanstad
Auke Schipper Gemeente Kampen
Maartje Scholten Gemeente Delft
Anneke Schouten Stadlander
Jose Schuffelen Provincie Limburg
Stefan Schuurman Ministerie I&M
Stefan Schuwer Takutan Management BV
Duurt Snoeijers Yacht
Frans Soeterbroek De Ruimtemaker
Erik Spaink R.U.Groningen
Wouter Spijkerman SITE urban development
Sandra Stoffels Gemeente Nijmegen
Rene Strijland Projectontwikkeling
Inez t Hart Rijkswaterstaat
Hans Takke provincie Gelderland
Friso Teerink Kring Havezathe
Vincent Tiel Groenestege Dienst Landelijk Gebied
Gerlinda Tijhuis Gemeente Deventer
Maria Jessica Tjon Atsoi Rijnboutt bv; Academie van Bouwkunst Amsterdam
Ebami Tom Made In 4Havens
Rob Tönissen Happyland Collective
Erik van Tooren Provincie Utrecht
Boudewijn Tooren Orange Olive
Philip van Traa Growndowntown
Fulco Treffers 12N Stedenbouw
Jaap Urban Yacht Groningen
Tije Vaatstra Ministerie I&M
M.W. van der Valk Dura Vermeer
Jaap van der Veen TU Delft
Bart van der Vegte Gemeente Binnenmaas
Nicolaas Veltman Grontmij Nederland
Ben van de Ven Buro Bau BV
Ton Venhoeven VenhoevenCS architecture+urbanism
Rob Verhoeff PT Finance
Susanne Vermeulen Gemeente Bunschoten
Astrid Vermeulen Gemeente Amsterdam / Stadsdeel Nieuw-West
Bas Verstijnen Vestia
Eric Vink Awareness, adviesbureau voor beleidsmarketing
Jenneke Visser Gemeente Amsterdam Ontwikkelingsbedrijf
Emilie Vlieger Meer Merwede
Shai van Vlijmen NarrativA ArchitecteN
Frank Voigt Gemeente Haarlemmermeer
Serge Vonk IMOSS bureau voor stedebouw BV
Peter Vorenkamp Havenbedrijf Rotterdam NV
Henk Vos HWHPartners
Bauke de Vries Saxion, Academie Bestuurskunde, Recht en Ruimte
Ljubinka Vukanic WOLF
Koen Wagemakers Wagemakers Ruimtelijke Ontwikkeling BV
Hilco van der Wal APPM Management Consultants
Madelynn Welling iXin Vastgoed, Ruimte & Retail
Edwin van der Werf Gemeente Tilburg
Johanna van der Werff FASadE (forum voor stedenbouw en Architectuur aan de Eem)
Erwin Westra Credo Integrale Planontwikkeling
Jeroen Wiemer Gemeente Amsterdam, dienst Zuidas Amsterdam
Tony Wijntuin WYNE Strategy & Innovation
Emma de Wijs Stout Groep
Atalja Willemen Atalja Willemen Architect
Clementine Wintraecken – van Banning Gemeente Lochem / FDG
Nico Wissing NL Greenlabel
Marjolein de Wit Gebroeders Uijttewaal / Blokhovens Linievarken
John-Paul Zigenhorn Gemeente Hoorn